AnTuTu odhaluje žebříček top 10 procesorů pro duben 2016!

0

LogoAntutu (1)AnTuTu, které má přístup k nekonečnému množství dat, a může tak získat přehledný seznam nejvýkonnějších zařízení či čipsetů, a proto dnes představilo seznam deseti nejlepších procesorů pro duben roku 2016. Na stupních vítězů se samozřejmě objevily procesory vyráběné jak pro Apple, tak Android.antutu1procesory

Jak už asi většina z vás tuší, tak první místo zde získal Qualcomm Snapdragon 820, který je přítomný na palubě LG G5 a HTC 10. Na druhém místě se udržel Apple A9, který je umístěn v iPhone 6S, 6S Plus a SE. Na třetím místě najdeme procesor Exynos 8890 vyráběný společností Samsung, přítomný v nové vlajkové lodi Galaxy S7 (recenze) a Galaxy S7 Edge.

antutu-2proce antutu-4proces antutu-3proces

Jedná se o tři velmi působivé procesory, které navzdory rozdílům bodování, mají zárukou opravdu vysokého výkonu. V žebříčku je také Huawei na pátém místě s jeho Kirinem 955,tedy procesorem Huawei P9. AnTuTu ukazuje, kromě žebříčku, který bere v úvahu pouze výkon procesoru, i ostatní grafy například GPU, nebo výkonů jednoho jádra.

Procesor, který nabízí nejlepší celkový výkon je Apple A9, následovaný Exynos 8890 od Samsungu. Qualcomm Snapdragon 820 je však na čtvrtém místě.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here