AnTuTu a žebříček smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu!

0

LogoAntutuZnámý srovnávací portál AnTuTu, který obvykle sestavuje žebříčky těch nejvýkonnějších smartphonů, nás dnes potěší originalním žebříčkem, na který nejsme zvyklí. Jedná se o pořadí deseti nejlepších smartphonů v poměru cena / výkon, tedy ti, kteří mají nejlepší procentní bodové ohodnocení a přijatelnou cenu (tento parametr je založen na seznamu známého čínského obchodu Jingdong, který je největším internetovým obchodem v Číně).

V žebříčku asi nenarazíme na obvyklé smartphony, které známe z ostatních AnTuTu žebříčku. Všchny telefony v top 10 pocházejí totiž z Číny, a mnoho z nich u nás jistě nebudeme znát. Na prvním místě se usadil LeEco 2, definován jako nejlepší nákup, a má skóre 83,7, druhým telefonem je málo známý N4 360 (83,4). Bronzová medaile patří již známější značce Xiaomi a modelu Redmi Note 3.antutu-qualità-prezzo

Od čtvrtého do desátého místa najdeme telefony, v tomto pořadí: Lenovo Zuk Z2 , The Eco Le Pro 2, 360 N4S, Honor 5A, Xiaomi Mi 4c , The Eco Le Max 2 a Xiaomi Redmi 3S.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here