Angry Birds Star Wars 2 vyjdou 19. září. Připojíte se k Temné straně Síly?

0

Angry Birds Star Wars 2

První díl Angry Birds Star Wars vydaný loni v listopadu byl pro Rovio obrovským úspěchem, o čemž svědčí bezmála 100 milionů stažení z Google Play Store. Není tedy divu, že se finští vývojáři rozhodli oznámit pokračování, které by mělo vyjít 19. září 2013.

Zatímco předchozí díl hry byl zaměřen na původní trilogii, Angry Birds Star Wars 2 jsou inspirovány třemi novějšími filmy, které jsou však v rámci dějové linie na začátku: Skrytá hrozba, Klony útočí a Pomsta Sithů.

Hra by měla obsahovat více než třicet postav známých z knižního i filmového zpracování Hvězdných válek. Herní princip zůstane v základu stejný jako u předchozích verzí Angry Birds, ale bude pochopitelně okořeněn o nové prvky. Hráč navíc dostane možnost se připojit k Temné straně Síly, ve hře označované jako Pork Side, a hrát tak za prasata.

Rovio navíc spolupracovalo s výrobce hraček Hasbro, který vytvořil sběratelskou sérii třiceti figurek s názvem Telepod. Jakmile si některou z postaviček koupíte, budete jí moct „dostat“ přímo do hry, a to pomocí fotoaparátu vašeho smartphonu či tabletu. Jak bude celá věc fungovat i krátkou ukázku z Angry Birds Star Wars 2 najdete v následujícím videu:

zdroj: Rovio

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here