Andyho postavička z Lega dostala zelenou

2

Android-Lego-2-600x337

Víte, co se stane, když spojíte Android a Lego? Ano, hádáte správně, něco naprosto úžasného. A ne, nemluvím teď o na CESu oznámené podpoře Androidu v Lego Minstroms, která je mimochodem také super, ale doslova o Androidovi z lega.

Na webu lego.cuusoo, který zjednodušeně řečeno slouží k tomu, aby se z komunitou navržených modelů mohly stát běžně prodávané Lego sety, totiž uspěl návrh na postavičku androidího robota Andyho z Lega.

Stále tedy není vyhráno, aby se Andy opravdu dostal do sériové výroby, tak bude muset ještě ve velkém schvalování porazit všechny ostatní projekty, které v posledním čtvrtletí nastřádaly alespoň 10 000 podporovatelů. I tak jde ale o velký úspěch, který, kdyby nic, tak ukazuje, že je o Andyho zájem.

A to by vcelku mohlo stačit. I kdyby se totiž figurka nedostala do běžného prodeje, tak by se alespoň mohla zlepšit dostupnost potřebných zelených kostiček, díky čemuž by si pak Andyho mohl každý postavit doma sám.

To je samozřejmě možné i teď. Bohužel některé z 205 potřebných kostiček, nejsou úplně běžně dostupné a dají se za poměrně velké peníze koupit pouze na online eshppu lega.

Zdroj: aauthority, LEGO CUUSOO, talkandroid

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here