Androidea: Tvůj nápad, tvoje aplikace

1

Androidea

Nemůžete v Google Play najít aplikaci, kterou potřebujete? Zúčastněte se naší soutěže Androidea, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s portálem Androidportal.sk

Není nic jednoduššího, než sepsat svůj nápad a zapojit se do soutěže, ve které bude vítězný nápad vytvořen zkušenými programátory z vývojářského studia Inloop.eu a vy se stanete vlastníky vzniklé aplikace. Do soutěže můžete také nominovat nápady na placené aplikace – neexistují zde žádná omezení.

Avšak vítězství není pouze o nápadu. Je důležité nepodcenit zpracování dokumentace k danému projektu. Čím lépe svůj projekt vysvětlíte, tím lépe si jej dokáže představit odborná porota. Stejně tak pak jako v životě platí také při vývoji aplikací, že když chybí kvalitní nápad, pak už ho nezachrání ani nejlepší zpracování.

Pokud máte originální nápad na aplikaci nebo hru, která ještě není na Google Play, podrobně jej zdokumentujte. Můžete popsat jednotlivé funkce aplikace a nakreslit přibližné grafické rozhraní. Snažte se být co nejpřesnější, délka dokumentace není nijak limitována. Nápadů můžete přihlásit i několik, jen je prosím zašlete samostatně. Také se důkladně ujistěte, že obdobnou aplikaci už někdo dříve nevytvořil.

Nezapomeňte nám dát vědět, proč si myslíte, že by měla vyhrát právě vaše aplikace a popište její přínos i zaměření. Dobrá argumentace může pomoci porotě určit vítěze. Přiložte také pár vět o sobě.

>>> Přihlásit se! <<<

Nominace nápadu na Androidea.cz končí 30. dubna, takže jestliže se chcete zapojit a vyzkoušet si návrh vlastní aplikace pro Android, a třeba na ni i vydělávat, tak neváhejte a pusťte se do práce.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here