Android pozadí : Částečně zataženo

4

Je něco více uklidňujícího než modrá obloha plno mraků? Pak si člověk může lehnout do trávy a představovat si skrze mraky různé tvary a objekty. Abyste v těchto chladných měsících nemuseli ven, tak jsme pro Vás připravili kolekci šesti wallpaperů na toto téma, abyste si mohli ozdobit plochu svého tabletu, telefonu nebo počítače. Tak vybírejte.

cloudy-wallpaper-1 cloudy-wallpaper-2 cloudy-wallpaper-3 cloudy-wallpaper-4 cloudy-wallpaper-5 cloudy-wallpaper-6

zdroj: http://phandroid.com

4 KOMENTÁŘE

  1. Jestli se chtel autor clanku pochlubit svymi trapnymi fotografickymi vytvory, mohl tak ucinit na flickru nebo rajceti a nemusel kvuli tomu plodit zbytecny clanek. Ty fotky jsou vizualne odporne, barevne neupravene a na display si je urcite nikdo neda.

    • Je to z phandroid.com takže autor se tím nechlubí pouze předává dál. Pokud chcete váš kritický komentář napsat tak na phandroid a ne tady on s těmi fotkami nemá nic společného.

  2. No, něco takovéhleho, rozmazaného, neupraveného bych asi nebral, no. A asi ani nic takového, z čeho by se mi vypařily oči, když bych rozsvítil displej ve tmě nebo v noci – i ty poslední dva obrázky jsou ještě stále příliš světlé.

  3. Aha, pozor, to jen web AndroidMarketu ty obrázky v článku deformuje a zhnusňuje, jinak jsou poměrně ostré. Asi by si to tu chtělo pohrát se způsobem zpracování a deformování do článků vkládaných obrázků.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here