Android 7.1.2 Nougat beta verze je dostupná ode dneška

1

google-pixel-xl-31-470x310@2x

Google nedávno oficiálně oznámil Android 7.1.2 Nougat. Dnes vydal verzi Beta!
Android 7.1.2 beta bude dostupný pro smartphony Pixel, Pixel XL, Nexus 5X, Nexus Player a Pixel C, kteří jsou zapsáni v programu Android beta, zatímco Nexus 6P by měl dostat tuto aktualizaci také brzy. Tato aktualizace byla dnes spuštěná.

Samozřejmě nemůžeme očekávat od této aktualizace tunu nových funkcí. Android 7.1.2 bude postupně uvolňovat některé funkce, opravovat řadu chyb. To je jediný popis, co Google oznámil o této aktualizaci. Budeme si muset počkat než uvidíme konkrétní změny, které tato aktualizace přinese.

Google také řekl, že pokud si chcete vyzkoušet tuto novou verzi Androidu ASAP, měly byste se zapsat do Android Beta Programu. A pokud máte jedno ze zařízení, které je napsáno výše, aktualizace by Vám měla přijít v následujících dnech. Pokud se zapíšete, obdržíte OTA v několika dalšíh hodinách. Nebo pokud si troufáte, můžete si aktualizaci stáhnout také manuálně.

Finální verze 7.1.2 by měla být dostupná pro všechny zařízení uvedená výše.

Zdroj

1 komentář

  1. To je fajn.Obzvláště když někteří ještě než nezvládli altializovat ani na 7.0. Např. Samsung na S7, a trapné je, že ani neví kdy to udělají. Vymlouvat se na operátory je dost trapné.U telefonu za 20 tis.mám pocit, že na zákazníka kašlou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here