Android 5.0 Key Lime Pie očekávejte až na podzim

0

Android-OS-versions

Již dlouho se spekuluje, kdy vlastně nová verze Androidu bude oficiálně oznámena. Nejdříve se očekávalo, že se dočkáme na květnové konferenci Google I/O, potom byla očekávání přesunuta na léto a nyní je to podzim respektive říjen. Alespoň to tvrdí portál VR-ZONE.

Google chce nejdříve oznámit aktualizaci na verzi 4.3 Jelly Bean. Aktualizace by mohla přijít již během několika dní až týdnů, ale pravděpodobný je konec června.

Android 5.0 s označením Key Lime Pie by měl být představen na podzim společně s novým zařízením řady Nexus a přinese sebou hned několik vylepšení. Za nejvýznamnější považujeme optimalizaci systému pro levnější zařízení, které disponují pouze 512 MB RAM. Google tak dává jasně najevo, že nezapomíná na slabší telefony a i jim chce dopřát plynulý a pohodlný chod zařízení. Dále to už jsou jen dvě malé novinky, které již dříve omylem pustilo do světa HTC. Je to podpora Bluetooth Low Energy (BLE) a OpenGL ES 3.0.

Nyní se tak můžeme těšit prozatím pouze na aktualizaci 4.3 Jelly Bean, která mimo jiné přinese vylepšenou aplikaci pro fotoaparáty, která již unikla ve videu na internet.

Google-Nexus-Motorola-X-Phone

www.youtube.com/watch?v=XuecFW1zOFc

 Zdroj: vr-zone

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here