Akyumen Holophone Phablet nabídne dualOS a integrovaný projektor!

0

holophone-phablet-2Trh se smartphony je velice objemný a rozhodně není nouze o dobré zařízení. Avšak, pokud chcete vyniknout musíte přjít s něčím co lidi zaujme. Což se výrobci zařízení Akyumen Holophone Phablet rozhodně podařilo.

Tento telefon je jediným svého druhu, a to z několika důvodů. Kromě toho je evidentně taky dost výkonný. Se svými sedmi palci je mnohem větší než ty největší smartphony. holophone-phablet-1

Zařízení je vybaveno jak Androidem, tak Windows 10. A nejde o žádnou mobilní verzi desítek, ale o komplexní systém, který naleznete i na stolním počítači nebo notebooku. A pokud by vám sedmipalcový displej nestačil, můžete využít integrovaný pico projektor s rozlišením 720p HD, který vám na zeď promítne až 100palcový obraz.

Pod kapotou se pak nachází procesor Intel Cherry Trail 8300, doplněný o 4 GB RAM, 128 GB prostoru na úložišti (rozšiřitelného pomocí SD karet), 13 Mpx přední a 5 Mpx zadní fotoaparát a baterii s kapacitou 2 910 mAh.

Smartphone Akyumen Holophone Phablet je v prodeji ve čtyřech různých variantách, které se liší ne výbavou, ale tím, co dostanete jako příslušenství. A samozřejmě taky cenou, která se pohybuje mezi 600 a 950 USD.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here