Acer CloudMobile: první video

1

Ještě před oficiálním představením Aceru CloudMobile, které nastane v těchto dnech na veletrhu MWC 2012, se na internetu objevilo video od italského serveru Cellulare Magazine, které nám tento telefon podrobně ukazuje. Nezapomeňte, že na videu je jen prototyp, který má na rozdíl od konečné verze tlačítka pod displejem.

Acer CloudMobile se snaží zaujmout už na první pohled svým vejcovitým tvarem, který je u dnešních smartphonů velmi neobvyklý. Výhodou budou také hliníkové prvky na krytu a velmi nízká tloušťka. Za vzhled byl telefon dokonce oceněn v IF Design Award.

Novinka od Aceru bude vybavena velkým 4,3″ displejem s HD rozlišením a Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Odhalení dalších specifikací si bohužel výrobce nechává až na MWC, můžeme ale dále očekávat dvoujádrový nebo dokonce čtyřjádrový procesor a 8megapixelový fotoaparát. Ze zveřejněných obrázků můžeme dokonce vidět, že telefon podporuje zvukový formát Dolby Digital. Nesmíme zapomenout, že Acer CloudMobile bude provázán s novým online úložištěm od Acer.

via pha

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here