6 nejlepších žertovných aplikací pro Android

0

Žertíky jsou na světě už asi tak dlouho jako lidstvo samo. A tak se není čemu divit, že provádění různých fórků si našlo cestu i do obchodů s aplikacemi.

Pokud hledáte nejlepší žertovné aplikace pro Android, ušetříme Vám čas v prohledávání Google Play, jenž obsahuje spousty aplikací, které vlastně vůbec nedělají to, co by měly. Už z podstaty vtípků nečekejte nic vážného. Pokud víte sami o nějaké povedené aplikaci, která cílí na vystřelení si z uživatelů, dejte nám vědět do komentářů. Teď už ale k našemu seznamu:

1)Audio Blaster Prank

Skrze tuto aplikaci začne Váš telefon vydávat vysokofrekvenční zvuk, který dokáže vykolejit kohokoliv ve Vašem dosahu. Do té doby, než ostatní zjistí, odkud zvuk vychází, se nejspíš budete cítit jako největší šprýmař.

1 2


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

2) Bezva obrazovky  (Crack)

Jak už se dá odvodit z názvu aplikace, bude Vám umožněno ,,vyzdobit“ si obrazovku chytrého telefonu různými prasklinami (samozřejmě těmi kdykoliv odstranitelnými). Appka nabízí tři možnosti: křupnutí zatřesením, křupnutí dotykem a automatické křupnutí dle načasování. Takže si můžete udělat srandu ze svých kamarádů tím způsobem, že je obviníte z poruchy Vašeho displeje poté, co jim telefon půjčíte. Samozřejmě, falešně poškozený displej nevypadá po bližším prozkoumání reálně, první moment překvapení blízkých však určitě stojí za to.

5 4 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

3) Electric Screen

Tato živá tapeta změní Váš displej na ,,elektricky nabitý“ povrch, který dokáže polekat kohokoliv, kdo vezme do ruky Váš telefon. Na autentičnosti se podílí vibrace, elektrické bzučení i možnost multidotyku. Aplikace však nefunguje na uzamčeném telefonu. Pokud is tedy chcete z někoho vystřelit, musíte zámek vypnout.

6 7 8


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4) Detektor lži 

Detektor lži vybaví Váš telefon (falešným) skenerem otisku prstu, který předstírá, že dokáže odhalit, když někdo lže nebo říká pravdu. Tímto fórkem dostanete však samozřejmě pouze ty kamarády nebo příslušníky rodiny, kteří ještě neví, že na světě neexistuje telefon, který by mohl mít senzor otisku prstu zabudován přímo v displeji.

9 10 11


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

5)Teploměr při horečkách

Tady máme co do činění s aplikací, která se opět snaží zmást uživatele otiskem prstu přímo na displeji telefonu. Místo toho, aby však zkoušela pravdomluvnost Vašich přátel, snaží se změřit jejich tělesnou teplotu. Vy však víte, že čísla, která zobrazuje, jsou absolutně nepoužitelná.

12 13 14


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

6) Prankdial

Tuto aplikaci si zmíníme nakonec jen pro ukázku, protože ji vlastně mohou používat pouze lidé v Kanadě a Spojených státech. Ta daruje svým uživatelům dva žertovné hovory za den. Tvůrci aplikace volají uživatelem zvolené osobě a snaží se ji nachytat prostřednictvím různých scénářů, kterých je více než sto. Setkat se tak můžete například s ,, Naboural jsi mi auto!“, ,,Špatná přítelkyně“, ,,Lístky na Super Bowl zadarmo“, ,,Tajná ctitelka“ a jiné.

14 15 16


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: http://www.phonearena.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here