OnePlus 3 poprvé na živých snímcích!

0

Do teto chvíle jsme o společnosti OnePlus příliš neslyšeli, ovšem teď se ukázalo, že se na internet dostaly nějakého snímky chystané vlajkové lodí OnePlus 3. Obrázky jsou přesněji z twitterového účtu @krispitech, který sdílel celkem přesvědčivé živé snímky.

OnePlus-3_1 OnePlus-3

Pokud jsou snímky pravé, tak to znamená, že se čínský výrobce opět nepustí do žádných divočin. Údajný OnePlus 3 zde přináší celokovové tělo s anténními předěly, vystouplý hlavní fotoaparát na zadní straně a na přední straně pak displej s minimálními rámečky a domovskou klávesu včetně čtečky otisků prstů.

Již dříve pomocí benchmarku uniklo pár parametru, které prozradily, že se můžeme těšit na 5,5palcový Full HD displej, výkonný Qualcomm Snapdragon 820 se 4 GB RAM s 32 GB ROM nebo 6 GB RAM a 64 GB ROM, dále 16 Mpx fotoaparát, 8 Mpx přední kamerku či systém Oxygen OS 3.0 postavený na Androidu 6.0.1. Chybět nejspíše nebude ani USB-C konektor, podpora rychlonabíjení a další moderní vlastnosti.

Představení by mělo proběhnout do konce května, a prodej by měl být zahájen již začátkem června. Asi největším lákadlem společnosti je cena,která se bude pohybovat pod hranicí 10 tisíc korun, nejspíše za nejméně vybavenou variantu telefonu.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here