10 nejlepších aplikací na čtení

1

Čtení je velmi zábavné a relaxační. Můžete si číst kdekoliv a kdykoliv. Můžete se vžít do knihy a tím pádem zapomenout na svět kolem Vás. Navíc Vám to pomůže rozšířit slovní zásobu. Zde pro Vás máme top 10 aplikací na čtení.

1) Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat je jedna z nejlepších aplikací pro čtení PDF. Můžete upravovat soubory PDF, podepisovat je a další funkce. Nicméně, většina z toho vyžaduje přihlášení, které stojí 14,99 dolarů (cca 330,-) za měsíc. Čtení souborů PDF a provádění základních věcí je však zcela zdarma.

www.youtube.com/watch?v=DaIqJv1VKbc

2) Amazon Kindle

Zahrnuje romány, beletrii, non-fiction a dokonce i komiks a mangu. Knihy můžete synchronizovat s libovolným zařízením. Můžete zde upravit velikost písma, jas a barvu pozadí.  Aplikace je zdarma, ale většina knih stojí peníze.

3) Audible

Audible patří mezi nejlepší aplikace pro audioknihy. Aplikace obsahuje více než 180 000 audioknih. Stačí si vybrat svou knihu, zaplatit za ni a pak ji poslouchat, jako byste měli hudbu. Předplatné je 14,95 dolarů (cca 330,-) za měsíc a každý měsíc dostanete jednu knihu zdarma.

www.youtube.com/watch?v=xd1S3_8eD8c

4) Audiobooks

Funguje podobně jako Audible. Zaplatíte 14,95 dolarů (cca 330,-) za měsíc a pak dostanete slevy na jiné knihy. Stačí knihu stáhnout a pak už jen poslouchat. Aplikace obsahuje  přes 100 000 knih. K dispozici jsou také možnosti rychlosti vyprávění.

5) Comixology

Comixology patří k nejlepším aplikacím pro čtení komiksů. Obsahuje více než 100 000 komiků a obsahuje manga. Comixology Unlimited vám umožní získat přístup k 10 000 komiksům za 5,99 dolarů (cca 130,-) za měsíc.

www.youtube.com/watch?v=9j0q6aweuGs

6) FBReader

Podporuje ePub, ePub3, Kindle azw3, fb2, RTF, MS Word, HTML a prostého textu. K dispozici je také plugin, který do tohoto seznamu přidává PDF. Čtenáři získají noční režim a některé další možnosti čtení. Aplikace je zdarma.

www.youtube.com/watch?v=GuyzdcIQSlQ

7) Google Play Books

V aplikaci je přes milionů knih, komiksů, manga, novin, časopisů a dalších. Vše, co zakoupíte, je synchronizováno mezi všemi vašimi zařízeními. Obsahuje různé režimy čtení pro běžné knihy, komiksy a další. Je jedna z lepších aplikací pro čtení a je zdarma.

8) Lithium: EPUB Reader

Tato jednoduchá aplikace vám umožňuje číst knihy epub. Aplikace zahrnuje zvýraznění textu, automatickou detekci knih, noční režim, sépiový režim a materiálový design. Existuje i pro verze, která stojí 1,99 dolarů (cca 45,-). Jediným rozdílem je možnost nastavit vlastní témata. To zahrnuje barvu textu a pozadí.

9) Moon+ Reader

Aplikace je určitě nejlepší pro čtení offline. Podporuje spoustu typů souborů, včetně epub, pdf, mobi, cbr, cbz, fb2, txt, HTML a další. Je zde deset motivů, různé gesta, ovládání prstem a klepnutím, režim automatického posouvání a podpora EPUB3. Pro verze přidává další funkce, ale může být velmi drahá.

10) Nook
Je zde přes milión knih zdarma. V aplikaci si můžete nastavit písmo, řádkování, okraje, animaci stránek a dokonce i barvu pozadí

1 komentář

  1. Jak na Comixology Unlimited u nas? Co vidim, tak je to jen v US? Zkousel jsem pres nejakou VPN, ale neslo mi to, mozna jsem neco delal spatne. Jestli vite jak na to, tak prosim o navod 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here