Videorecenze: HTC CR S490 kolébka pro HTC Sensation / XE

6

Místo klasické textové recenze jsme si pro vás připravili videorecenzi, která zrovna u kolébky přijde vhod. Jen ve zkratce – oficiální HTC kolébku pro HTC Sensation použijete jak pro normální, tak pro XE verzi, mají totiž shodné rozměry. Cena se pohybuje kolem osm seti korun.

6 KOMENTÁŘE

 1. Bože můj, horší video recenzi jsem snad ještě nikdy neviděl! Ten člověk jede totálně z vody. po 30s jsem to vypl, to se nedalo.

  Jinak, podobna kolebka se necha koupit na dealextreme.com, stala me asi 15USD, ma i slot na baterii a konektor na pripojeni k pc nebo ke kontertoru hdmi.

  •  to je nesmysl.druhý USB slouží jen k dobíjení druhé batere – data a zároveň nabíječku k tomu nepřipojíte,protože byste jednoduše spojil 2 napájení jak z USB portu vašeho kompu a napájení z nabíječky.Jelikož sběrnice víc jak 500mA nesnese (nabíječka bude mít min.3x tolik a USB sběrnice není oddělena trafem),mohl by to být problém.Řešení určitě jsou,ale pak byste si tu kolíbku nekoupil kvůli ceně.Jsem skálopevně přesvědčen,že u HTC to vymysleli tak,že žádný trouba asi nebude připojovat nabíječku do kolébky,neboť pokud potřebujete dobít do tří hodin,nebo prostě rychle,připojíte tel. do nabíječky a pokud jdete spát,připojíte jednoduše do kolébky trvale spojené s počítačem,jehož 500mA stačí s přehledem telefon nabít.Ráno vstanete,namastíte aktualizace a data a než si dopijete ranní kávičku,je hotovo.Jediný co uděláte si pořídíte druhý kablík,abyste nemusel stále vytahovat dock z počítadla.To je celý.Prostý,jednoduchý,elegantní….

   •  teda takhle,možná to funguje,ale je to riskantní (s těmi neošetřenými dvěma USB porty – jednoduše za tu cenu je to nesmyslné a věřil bych tomu,že jednoho dne to prošlehne…)

 2. Mám otázku. Jde vyndat a vložit telefon do této kolébky jednou ruku? Nebo se musí kolébka podržet a teprve potom telefon vytáhnu? Na videu byly použité obě ruce. 
  Díky za info

 3. Mne by zajímalo,kolik toho pane Trhoň vyšňupete za den?Říkám si,že honoráře na Android Marketu musí být asi dost v pohodě…. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here