Sluchátka SuperTooth Freedom s bluetooth, NFC a špičkovým zvukem [RECENZE]

2

SuperTooth Freedom

Minulý týden jste si mohli na našich stránkách přečíst recenzi sluchátek CellularLine Jack Wasp. Jejich zvuk patřil mezi slabší průměr, nicméně dnes se podíváme na vyšší cenovou kategorii. Tam nalezneme sluchátka SuperTooth Freedom, která jsou vybavená technologií bluetooth a NFC.

Přehled výbavy

 • Testovaná verze: SuperTooth Freedom
 • Typ sluchátek: S hlavovým mostem/ s mikrofonem
 • Barva: černá (dostupné i v bílé a černomodré barevné variantě)
 • Frekvenční dosah: 60 Hz – 24 000 Hz
 • Impedance: 32 ohmů
 • Podpora: Bluetooth 4.0, NFC
 • Délka kabelu: 125 cm
 • Dosah připojení přes Bluetooth: 10 metrů (až pro 8 zařízení současně)
 • Provozní doba: 15 hodin (platí pro hovor i pro přehrávání hudby)
 • Pohotovostní doba: 1000 hodin
 • Doba nabíjení: 3 hodiny
 • Baterie: Lithium-Ion
 • Konektor: 3,5mm jack
 • Ostatní: integrovaný mikrofon s tlačítkem pro přijímání hovorů
 • Hmotnost: 245 gramů
 • Cena v době testování: od 3 330 Kč (GoodSale)

Za zapůjčení sluchátek SuperTooth Freedom děkujeme velkododavateli příslušenství RecallSluchátka si můžete zakoupit v jednom z obchodů.

SuperTooth Freedom

Obsah balení

Balení sluchátek SuperTooth Freedom je stejně jako u CellularLine Jack Wasp velice praktické, ačkoliv se od sebe obě balení radikálně liší. Hned na vrchní straně se díváte přímo na sluchátka, která jsou ke kostře balení upevněna pomocí drátku. Pod nimi se skrývá návod, USB kabel a klasický kabel jack 3.5 mm. Balení se velice snadno otevírá, nejprve odejmete vrchní kryt. Poté se rozevírají strany a následuje spodní vrstva. Pak nezbývá nic jiného, než vyjmout veškerý obsah balení z krabice.

SuperTooth Freedom

Design a kvalita konstrukce

Celková konstrukce těchto sluchátek je na první pohled kvalitnější, což se samozřejmě i očekává vzhledem k vyšší ceně. Hlavový most lze mnohem lépe a více nastavovat. Neplatí to ovšem u seřiditelnosti, ačkoliv je o něco větší než u CellularLine Jack Wasp. Dle mého názoru padnou absolutně každému, který navíc ocení širší sluchátka s ještě jemnějším vypolstrováním. Lépe tak tlumí hluk z okolí, jsou pohodlnější i při delším nošení a působí opravdu kvalitně.

SuperTooth Freedom

Ovládání

I ovládání sluchátek je velice jednoduše a prakticky řešeno. Ačkoliv manuál nenabízí češtinu, díky obrázku a popisu každý pochopí, jak je ovládat. Pro zapnutí či vypnutí sluchátek postačí stlačit po dobu 3 sekund tlačítko pro vypnutí/zapnutí. Při delším stlačení se začnou sluchátka párovat přes Bluetooth s dalším zařízení.

Pro hlasitost jsou připraveny daná tlačítka a pro přehrávání/pauzu/další skladbu/předchozí skladbu/potvrzení hovoru stačí jedno tlačítko, respektive jedno sluchátko. Pokud zmáčknete pravé sluchátko, pak manipulujete s přehrávání hudby a případně přijímáte příchozí hovor. Levé sluchátko pak slouží pro NFC.

SuperTooth Freedom

Zvuk

Cena sluchátek odpovídá i v kvalitě zvuku. Sluchátka totiž svědomitě nahrazují špičkový zvuk z beden, který posloucháte právě z nich. Kromě kvalitní konstrukce, pohodlnému ovládání a nošení tak můžete zařadit k výhodám těchto sluchátek i jejich zvuk. Ten vás dozajista pohltí. Ať jsou to výšky nebo basy, očekávejte jejich věrné podání. Zde není třeba sluchátka nějak rozsáhle hodnotit, kvalita zvuku se prstě nezapře.

SuperTooth Freedom

Závěrečné hodnocení

Pokud uvažujete o koupi sluchátek a nebojíte se za ně dát i větší sumu peněz, pak vám rozhodně sluchátka SuperTooth Freedom doporučuji. Mají spousty výhod, které za danou cenu rozhodně stojí. Bez problémů je připojíte k mobilu, tabletu či počítači pomocí technologie Bluetooth. Na baterii si můžete vychutnávat hudby několik hodin, kdy ty oficiální odpovídají realitě, a přitom vás nebude trápit nějaké otlačení. Navíc lze využít i NFC, které sice není pro každého uživatele, nicméně se využití neustále rozšiřuje.

Za zapůjčení sluchátek SuperTooth Freedom děkujeme velkododavateli příslušenství RecallSluchátka si můžete zakoupit v jednom z obchodů.

Supertooth Freedom lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

2 KOMENTÁŘE

 1. Bylo by dobre zminit jestli sluchatka podporuji bluetooth kodek apt-x, ktery je kvalitativne na jine urovni nez klasicky sbc v profilu A2DP

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here