Sluchátka CellularLine Jack Wasp nabízí kvalitní konstrukci s průměrným zvukem [RECENZE]

3

Říká se, že je hudba lék pro jakékoliv trápení a problémy. V dnešním světě si asi málokdo dokáže představit život bez hudby. Většina z nás ji poslouchá každý den. Jenže pokud jste často na cestách, je to trochu problematické, ale ne nemožné. Již od roku 1910 jsou k dispozici sluchátka, které vynalezl Američan Nathaniel Baldwin. A v dnešní moderní době rozeznáváme sluchátka různých druhů.

CellularLine Jack Wasp

Vraťme se ale zpět na počátek našeho problému při cestování, kdy si chcete hudbu užít dosyta v co nejlepší zvukové kvalitě, přitom nechcete být rušeni okolním hlukem. Ne všechna sluchátka to splňují. Abychom vám usnadnili případný výběr při koupi sluchátek, rozhodli jsme se také některé z nich otestovat. Do naší redakce Android Market proto dorazily sluchátka CellularLine Jack Wasp, které se prodávají za pár stovek korun. Jsou tak přijatelné pro většinu uživatelů. Co si o nich já osobně myslím, se dočtete v recenzi.

Přehled výbavy

 • Testovaná verze: CellularLine Jack Wasp
 • Typ sluchátek: S hlavovým mostem/ s mikrofonem
 • Barva: černočervená (k dispozici i v bíločerné kombinaci)
 • Frekvenční dosah: 60 Hz – 20 000 Hz
 • Impedance: 32 ohmů
 • Délka kabelu: 125 cm
 • Konektor: 3,5mm jack
 • Ostatní: integrovaný mikrofon s tlačítkem pro přijímání hovorů
 • Cena v době testování: od 679 Kč (Alevnější)

Za zapůjčení sluchátek CellularLine Jack Wasp děkujeme velkododavateli příslušenství Recall. Sluchátka si můžete zakoupit v jednom z obchodů.

CellularLine Jack Wasp

Obsah balení

Balení sluchátek CellularLine Jack Wasp je velice prakticky řešené. Na vrchní straně samozřejmě uvidíte fotografii sluchátek, nicméně ji lze odrhnout a daná sluchátka se vám ukážou v celé své kráse, jako byste se dívali do výlohy. Pro otevření krabice budete muset zdolat vrstvu lepidla, ale poté se již dostanete k vytouženým sluchátkám. Ty vás zaujmou svým designem, zpracováním a také kabelem, který je navržen tak, aby se nezamotával. Navíc výrobce vsadil na pozlacené konektory.

CellularLine Jack Wasp

 

Design a kvalita konstrukce

Testovaná sluchátka CellularLine Jack Wasp byla v černočervené barevné kombinaci. Osobně se mi taková varianta líbí, což se potvrdilo i u daných sluchátek. Černá je přeci jen neutrální barvou a nádech červené jim dodává patřičný říz. Kabel je pak pokryt z jedné strany červenou barvou a z druhé pak černou. Dle mého názoru právě tento typ barevné kombinace je povedenějším oproti bíločerné variantě. Posuďte sami.

CellularLine Jack Wasp bílé

Sluchátka jsou vypolstrovaná stejně jako konstrukce hlavového mostu, který je samozřejmě seřiditelný. I při delším nošení a poslechu hudby tak sluchátka nikde netlačí. Navíc vypolstrování dobře izoluje od rušivých elementů, i když ne stoprocentně. Pokud se často ocitáte na rušných ulicích, pak se poohlédněte po jiném modelu, který tento hluk izoluje lépe.

CellularLine Jack Wasp_05

Hlavový most neumožňuje větší seřiditelnost. Na každé straně lze most zvětšit o cca 2 cm. Pro některé uživatele to může být nedostatečné. Mně osobně padly sluchátka CellularLine Jack Wasp skvěle. Tlačítko pro přijímání hovorů je umístěno v přijatelné výši pár centimetrů pod krkem, aby se k němu uživatel snadno dostal.

Zvuk

Za necelých 700 korun nelze očekávat špičkový zvuk. Výšky a basy přeci jen nejsou tak věrně podány. Záleží tak na žánru hudby, který většinou posloucháte. Občas mi totiž zvuk zněl trochu plechově a hlavně nelze poslouchat hudbu bez ekvalizéru. Zní pak totiž opravdu nedostatečně. Jako byste byly v nějakém sklepě, zdi byly z plechu a hudba k vám doléhala z několika metrů. Já jsem zastánce taneční hudby, proto byla sluchátka testována při trancových, drumcových a dubstepových mixech. V některých momentech jsou basy výrazné, jindy naopak.

CellularLine Jack Wasp

Rozhodně tedy neočekávejte zvuk jako z domácích beden za několik tisíc, ale spíše příjemné podání hudby, které nenadchne ani nezklame. Jedná se o kvalitní průměr, u kterého musíte zkoušet, jaký ekvalizér použít, abyste si hudbu daného žánru vychutnali co nejlépe.

CellularLine Jack Wasp

Závěrečné hodnocení

V případě, že se momentálně ohlížíte po sluchátkách s cenovkou pod 1 000 korun, pak mezi užší výběr rozhodně CellularLine Jack Wasp můžete zařadit. Záleží samozřejmě na vašich požadavcích a nárocích. U sluchátek CellularLine Jack Wasp získáte kvalitně provedenou konstrukci a pohodlné nošení, rovněž i průměrně kvalitní podání hudby/zvuku. Pokud jste velmi nároční na špičkové podání bas a výšek, pak se poohlédněte po jiném modelu ve vyšší cenové kategorii. Nicméně, pro občasné či nenáročné nošení vám CellularLine Jack Wasp bohatě postačí a jejich cena je více než přijatelná.

Za zapůjčení sluchátek CellularLine Jack Wasp děkujeme velkododavateli příslušenství Recall. Sluchátka si můžete zakoupit v jednom z obchodů.

 

3 KOMENTÁŘE

 1. Kdyby byly bezdrátové, možná by se o nich dalo uvažovat. Takhle je stále nejlepší volbou Koss Porta Pro, které jsou sice o pár stovek dražší, ale nabídnou doživotní záruku a podstatně lepší zvuk.

  • Máte pravdu. Opravdu je škoda, že nenabízí lepší zvuk. Nicméně jsme vyzkoušeli i bezdrátové a v brzké době můžete očekávat naší recenzi. 🙂

   • Bezva, tak to už se těším. Hledám náhradu za své dosluhující, nicméně stále výborné BT sluchátka od Phillipsu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here