V Česku se začal prodávat za 990 Kč fitness náramek od Alcatelu

1

Alcatel-OneTouch-Boomband

S chytrými hodinkami na trh dorazili i fitness náramky, které se vyznačují svou jednoduchostí a integrací nejrůznějších monitorovacích zařízení. Nejinak je tomu i v případě náramku ALCATEL ONETOUCH BoomBand,  který dokáže monitorovat Vaše aktivity a je ideálním pomocníkem pro dosažení lepší výkonnosti.

Náramek BoomBand Vás dokáže upozornit i na příchozí hovory. Můžete si přitom vybrat, jestli vám náramek dá vědět při každém volání, nebo jen u vybraných kontaktů. Další šikovnou funkcí je zabezpečení proti ztrátě telefonu. Pokud si mobil někde zapomenete nebo vám vypadne z tašky, BoomBand automaticky začne blikat a vibrovat.

Náramek je možné spárovat s jakýmkoliv smarphonem jenž běží na OS Android 4.3 a vyšším prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth 4.0.. Díky propojení s telefonem můžete na displeji sledovat nejrůznější statistiky jako je  počet kroků, který jste za den ušli, a získat tak podrobný přehled o vašem každodenním výdeji energie. Inteligentní snímač spánku Vám  spočítá dobu, kterou za prospíte a zaznamená i vaše převalování a vstávání. Jakmile usnete, BoomBand se také přepne do spánkového režimu, a zároveň ztiší i váš telefon. Náramek je k dispozici u internetového prodejce Mall.cz za 990 Kč. 

BOOMBAND LIFE1 BOOMBAND LIFE


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here