Lenovo VIBE Band fitness náramek s E-Ink displejem a 7 denní výdrží

1

VIBE Band

Lenovo na letošním CESu představil své vlastní řešení fintess náramku VIBE Band VB10. Ten se vyznačuje netradičním displejem s elektronickým inkoustem E Ink, který má hlavní díl na až 7denní výdrží baterie při neustále zapnutém displeji, Bluetooth a fitness senzory. Tuto vlastnost přivítají všichni milovníci hor a vysokohorských výšlapů, kdy budou moci trackovat své několikadenní výšlapy. Použitím displeje E Ink náramek neoslňuje v noci a zároveň je zřetelně čitelný i za přímého dopadajícího slunečního světla.

Vyjma fitness funkcí náramek od Lenova zobrazí okamžitá upozornění – na hovory, SMS, Facebook, Twitter, WeChat a další. Díky vodotěsnosti VIBE Band nabízí možnost být neustále kdekoliv ve spojení se světem a monitorovat svůj vlastní výkon. Lenovo VIBE Band VB10 pracuje s mobilním zařízením Android nebo iOS a jeho prodejní cena byla stanovena na $89.

 

1 komentář

  1. A jaké jsou ty „fitness senzory“? Je tam i měření tepu? Bez něj o fitness nemůže být řeč.
    A hlavně: jaké je využití těch senzorů? Dostanou se k údajům z nich i aplikace třetích stran?
    Protože k čemu by byly senzory, pokud si je nepřečte Runtastic, či Endomondo?
    Přeci nikdo nemůže seriózně předpokládat, že lidi opustí své kvalitní fitness aplikace (ve kterých navíc mají dlouhou historii dat) a předou na nějakou proprietární fitness aplikačku od Lenova (a za rok svá data opět zahodí, protože si koupí třeba hodinky od LG a budou muset zase používat jejich podivnou aplikaci).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here