Appen – chytré elektronické pero pro děti

0

Některé technické vymoženosti se staly nedílnou součástí života každého mladého či staršího člověka, proč tedy neoslovit i nejmenší příznivce moderních technologií? Společnost Epline přichází na trh s chytrým elektronickým perem pro tablety a telefony určeným dětem. Toto pero se má stát jak hračkou pro děti mladší pěti let, tak i studijní pomůckou pro předškoláky a školáky.

AppenAppen 2Appen 3

Pero s tabletem či chytrým telefonem komunikuje propojením přes audio konektor, stačí si pouze nainstalovat aplikaci pro Android či iOS a začít se bavit, meze se fantazii uživatele nekladou. Díky propojení přes audio konektor nejsou potřeba žádné baterie, takže se nebudete muset obtěžovat s výměnou starých za nové. Na obrazovce díky aplikaci můžete kreslit čáry, kdy se jejich tloušťka mění v závislosti na tom, jak silně uživatel na pero tlačí. Appen se dá využít i jako joystick pro hru s auty.

EPLine EP02020 Appen chytré elektronické pero lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pro předškoláky a školáky je ideální pomocí Appen trénovat první písmena a čísla, a to zábavnou formou. Pero komunikuje jak se systémem Android, tak se systémem App. Původní balení obsahuje Appen, náhradní hrot a návod k použití a je stále dostupnějsí jak na internetu, tak i v hračkárstvích.

 http://www.youtube.com/watch?v=QcJTHfDJyZE


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here