Youtube pro Android by měl brzy podporovat přehrávání videí na pozadí nebo offline

3

youtube video na pozadi androidpolice

Oficiální aplikace Youtube pro Android byla aktualizována na verzi 5.2.27. Pokud vám ještě v Google Play Store nebyla nabídnuta možnost aktualizace, můžete provést manuální instalaci pomocí APK souboru, který stáhnete zde. Nová verze neobsahuje žádné výrazné změny, nejspíš tedy došlo pouze k opravě menších chyb a dalším méně znatelným vylepšením.

Redaktoři webu Android Police se však na YouTube 5.2.27 podívali pozorně a objevili několik indicií, které nasvědčují brzké implementaci dvou velmi žádaných funkcí. První novinkou by měla být možnost přehrávání videí na pozadí, a to i při vypnutém displeji. V praxi bychom tuto vychytávku využili především u nejrůznějších hudebních videí a podcastů. Druhou novinkou v budoucí verzi YouTube pro Android, bude nejspíš možnost přehrávání videí offline.

V současné době není jasné, kdy bude vydána nová verze aplikace s podporou obou zmíněných funkcí. Není však vyloučeno, že Google novou verzi YouTube představí do konce října spolu s Androidem 4.4 KitKat.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: Android Police (1, 2)

3 KOMENTÁŘE

  1. Cez tu Vašu reklamu alebo čo to je sa cez mobil pomocou Chrome nedá dostať na túto stránku. (celú obrazovku prekryje šedá farba a uprostred napíše chýbajúci doplnok) To čo ma byť?

  2. No jako HURA, nicmene offline videa sly uz kdysi davno, teda ne uplne offline ale kdyz se daly do prehrat pozdeji tak se prednacetly a pak stacilo jen na ne kliknout a fup to uz samotne prehravani nezralo, nicmene pak prisla aktualizace a dal to zname,…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here