Xiaomi představil svou novou vlakovou loď – Mi 4

0

Xiaomi představil čtvrtou generaci své vlajkové lodě v dnešních ranních hodinách. Opět má co nabídnout a svou výbavou se řadí mezi dnešní špičku. Přesto by výbavou někdo mohl být poněkud zklamán.

Xiaomi-mi-4-1

První věc, které si všimnete je design zařízení. Nakolik si vyslechne Xiaomi kopírování vzhledu od iPhonu je otázka. Pravda je taková, že v jednoduchosti je síla a je na diskuzi, jestli výrobce přistoupil k vytvoření vzhledu dostatečně originálně.

xiaomi-mi-4-2 xiaomi-mi-4-3 xiaomi-mi-4-4

 

Uvnitř přístroje nalezneme čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 od Qualcommu o taktu 2,5 GHz, sekundovat mu bude 3 GB LP-DDR3 RAM. Vnitřní paměť ROM bude k dispozici ve velikosti 16 a 64 GB. Na přední straně přístroje nalezneme 5″ Full HD displej od společnosti Sharp a také přední CMOS kameru od SONY pro focení selfie s rozlišením neuvěřitelných 8 MP.

Zadní fotoaparát s přisvětlovací diodou dostal rozlišení 13 MP. Podle dostupných informací by se mělo také jednat o kameru od SONY. Baterie uvnitř přístroje bude mít kapacitu 3080 mAh a s ohledem na jeho konstrukci nejspíše nebude vyjímatelná. Tělo zařízení je celé z jednoho kusu kovu. Xiaomi spolu s představením zároveň ukázal část výrobního procesu a prozradil některé podrobnosti. Fotografie, které zveřejnil na svém facebookovém profilu, si můžete prohlédnout níže

Xiaomi-mi-4-5 Xiaomi-mi-4-6 Xiaomi-mi-4-7 Xiaomi-mi-4-8 Xiaomi-mi-4-9 Xiaomi-mi-4-10 Xiaomi-mi-4-11 Xiaomi-mi-4-12 Xiaomi-mi-4-15 Xiaomi-mi-4-14.jpg Xiaomi-mi-4-13

Jak si přístroj povede v benchmarcích, kdy se dostane do prodeje, kde bude dostupný a za jakou cenu, zatím není známo. O podrobnostech vás však budeme informovat. Co je jisté, tak nové MIUI 6 by mělo být představeno 16. srpna 2014, což by mohlo být i datum, kdy bude Mi 4 s touto nadstavbou dostupné ve volném prodej ve vybraných regionech. Vzhled zařízení si můžete také lépe prohlédnout na níže uveřejněném videu.

www.youtube.com/watch?v=CE056Aj9w2A

Zdroj: Xiaomi (facebook), Youtube

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here