Mi3S – nová vlajková loď od XiaoMi

2

XiaoMi Mi3S

Čínský výrobce XiaoMi pokračuje v dobývání evropského trhu. Podle posledních prognóz jeho prodeje neustále narůstají. Postavení na trhu by měla potvrdit nová vlajková loď XiaoMi Mi3S.

Novinka by měla být převážně vyrobena z kovu čímž se snaží XiaoMi zbavit dojmu laciného výrobce plastových smartphonů. Konkrétně tento 5″ model bude pohánět nejnovější čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 s podporou 3GB paměti RAM o dokonalé multimediální záznamy se postará dvojice kamer, kdy přední nabídne 8MPx kameru a zadní dokonce 13 MPx snímač.

Podle dostupných informací by se měl model objevit na čínském trhu za 1 999 čínských jüanů (cca 6400 kč). U nás po připočtení cla a provize prodejců mohla cena pohybovat okolo 8000 Kč.

Zdroj: phonearena.com

2 KOMENTÁŘE

  1. Nemyslím si ze by tam mel byt tak zásadní rozdíl mezi Mi3 a Mi3S. Dle mého si novou konstrukci a větší paměť RAM nechají az do Mi4. Necháme se prekvapit.

  2. Cena kterou předpokládáte, že by mohla u nás za tento kousek být stanovena, je naprosto směšná, i ten současný stojí kolem 13 tis. což je dvojnásobek toho, za kolik je to v číně od prodejce. Nikdo u nás to totiž neprodává s tím, že jim to dodává přímo Xiaomi ale vše je přes překupníky v číně, tkerí si tam dají svou marži a pak ještě DPH + marže prodejce, takže to máme zase kolem 13 tis. Kč.. Je to smutné, ale je to tak…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here