Xiaomi Mi Band – chytrý náramek za pár korun?

0

Dříve v tomto měsíci byla zveřejněna informace, že by měl být představen chytrý náramek Xiaomi Mi Band. Nyní se zdá, že by spekulace mohla být pravdivá. Na internetu se objevila fotografie zařízení, které se však designem velmi podobá přístroji od Huawei.
xiaomi-mibandJestli se dočkáme nového zařízení tedy není příliš jisté. Podoba s ostatními zařízeními čínských výrobců je zřejmá, v tomto ohledu by to však nemuselo nutně nic znamenat. Byť se Oppo, Huawei či Xiaomi od ostatních čínských výrobců značně liší, s designem si hlavu příliš nikdy nelámali a často byla podobnost víc než čistě náhodná.

Představení chytrého náramku bychom se mohli dočkat 22. července v Pekingu, kde by jej údajně měli dostat účastníci konference zdarma. Pro zájemce, kteří na konferenci nepojedou, máme dobrou zprávu. Vzápětí po představení bychom se měli dočkat oficiálního prodeje. Cenovka, za kterou má být přístroj k dostaní, je velmi příjemná. Měla by se pohybovat okolo 99 čínských juanů, což představuje v přepočtu přibližně 330 korun.

Zdroj: Gizchina

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here