Xiaomi Mi Band 2 oficiálně představen. Bude mít OLED displej a 20-denní výdrž!

1

  Xiaomi Mi Band 2 se po velmi dlouhém čekání ukázal na svět, když se stal nástupcem velice úspěšného chytrého náramku Mi Band 1S, který světlo světa spatřil minulý rok. Tento nový výrobek značky Xiaomi je vůbec první náramek s OLED displejem, jenž tato čínská korporace představila. Displej na „Mi Bandu dvojce“  zobrazí nejdůležitější informace přímo na ruce a tudíž si již nebudete muset tahat telefon z kapsy, abyste se podívali na záznamy třeba po krátkém rekreačním běhu.


 

xiaomi-mi-band-2-oficialne1-1024x576


 

Na miniaturním displeji tohoto Mi Bandu budete moct zobrazit údaje např. o vzdálenosti, spálených kaloriích, času, srdečním tepu, zbývající energii v závislosti na předešlém spánku a mnoho dalšího. Uvnitř náramku se nachází nový propracovaný algoritmus pro krokoměr, který by měl efektivněji rozpoznat, pokud zrovna jdete, běžíte nebo nečinně sedíte u počítače. Očekávat můžeme i zlepšení počítání jednotlivých kroků. Náramek se dále může pyšnit podporou hovorů, SMSek, budíků, 7 různých druhů notifikací a např. i upozornění na dlouhodobé sezení. Všechny z těchto bodů si můžete na miniaturním OLED displeji nechat zobrazit. Měla by si polepšit i funkce sledování spánku, ta by měla být mnohem přesnější a taky nově sledovat Váš spánek ve dne, třeba po noční směně. Náramek stejně jako u minulého modelu bude mít možnost odemykat Váš smartphone a vyhnete se tak zadávání bezpečnostních kódů, vzorů anebo snímání otisků prstů.

 

Xiaomi Mi Band 2 přichází s nově inovovaným gumovým náramkem, který je velice šetrný k Vaší pokožce. Budete si samozřejmě moct vybrat z více barevných provedení. Jelikož se na náramku objevil energeticky náročnnější displej, nebudeme moct již počítat s výdrží baterie přes 30 dnů, a přijdeme až o 55 procent celkové výdrže. Xiaomi nám opět slibuje garanci certifikace odolnosti vůči prachu a vodě IP67, tudíž si náramek budete sundávat jen pro potřeby znovunabití a budete si ho moct nechat na ruce např. v bazénu, ve sprše, či při venkovní práci…

Co se týče ceny Mi Bandu, měl by si udržet nízkou cenovku alespoň v domovské Číně, který by neměla přesáhnout 20 €. Kdežto zájemcům z Česka, musíme sdělit poněkud horší informaci, a to že Mi Band 3. generace se na serveru iBuyGou – Mi Band 2  objevil pro předobjednávky za cenu 40 $, která mírně převyšuje původní očekávání zájemců o koupi. Náramek bude dostupný již 6. června.


 

xiaomi-mi-band-2-oficialne2-1024x316xiaomi-mi-band-2-oficialne6-1024x412

 

 

 

Zdroj: FónyzČíny.sk

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here