XDA: Stáhněte si nightly verze multimediálního centra XBMC

0

O tom, že se pracuje na Androidím portu jednoho z nejpopulárnějších multimediálních center, XBMC, víme již nějaký ten týden. Bohužel od té doby nebyla vydána žádná oficiální alfa verze a tak jedinou možností, jak jej vyzkoušet bylo ručně si jej zkompilovat z otevřených zdrojových kódů.

Naštěstí pro nás méně zdatné, se kompilování ujali někteří schopnější lidé na XDA fóru a začali pravidelně vydávat aktualizované buildy. Konkrétně každé přibližně 2-3 dny jsou zveřejněny aktuální instalační balíčky, včetně přibližných informací, co opravují a tak podobně.

Dostupné jsou dvě verze, jedna určená pro zařízení s procesory podporujícími NEON instrukce a druhá pro ty ostatní (hlavně Tegra 2 zařízení). Verze pro ne-NEON procesory není úplně oficiálně podporována a nedá se tak u ní předpokládat 100% funkčnost. Obě by měli běžet na takřka jakékoliv ROM postavené na Androidu 2.3 Gingerbread a vyšším.

Kromě toho ve vlákně naleznete ještě ozkoušené pluginy, doporučený skin upravující grafické rozhraní pro ovládání na menších displejích a sekci Q&A vysvětlující nejčastější problémy a jejich řešení.

Zdroj & další informace: XDA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here