XBMC se dočkalo prvního „uživatelsky přívětivého“ vydání pro Android

7

Zatímco v dlouhých měsících mezi oznámením androidí verze populárního multimediálního centra XBMC a prvním oficiálním buildem nevyšla ani jedna testovací verze, tak po vydání té první se s nimi doslova roztrhl pytel. Jen za první dva týdny vyšly nejméně 4 beta verze, které postupně opravily naprostou většinu těch opravdu kritických problémů, způsobujících nepoužitelnost na některých zařízeních.

A nyní, po x měsících vývoje a nespočtu testovacích buildů, vyšla konečně verze alespoň trochu finální. Podle slov týmu, který ji vyvíjel, by měla fungovat na naprosté většině androidích zařízení bez větších problémů. Jde také o první verzi označenou „uživatelsky přívětivá“, takže by neměla vyžadovat žádné složité upravování konfiguračních souborů nebo něco podobného.

Instalace je bohužel stále trochu složitější. Nejprve je nutné stáhnout, nainstalovat a alespoň jednou spustit přehrávač MX Player. Až poté je možné ze zařízení stáhnout příslušný .xap balíček, který nainstaluje samotné multimediální centrum XBMC.

http://www.youtube.com/watch?v=Pr_PyCjYp6o

 

 

Zdroj: XBMC via aauth

7 KOMENTÁŘE

  1. nativní videopřehrávač XBMC je na androidích settopboxech (M802) nepoužitelnej pro HD a MX player se nedá spustit na soubory sdílený sambou, takže je to defakto k ničemu…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here