Winamp 1.3 pro Android: podpora rozšíření, přesun na SD kartu a další novinky

0

Mobilní verze oblíbeného multimediálního přehrávače Winamp se před nedávnem dočkala důležité aktualizace, která přinesla několik zajímavých novinek. Vývojáři z Nullsoft tímto updatem také oslavují patnáctileté výročí přehrávače Winamp.

Aplikace nově nabízí „Winamp In-app Store“, což je vlastně virtuální obchod, ve kterém je možné za skutečné peníze zakoupit různá rozšíření pro přehrávač Winamp. Samotná mikrotransakce proběhne rychle a bezpečně přes Google Play Store. Jedním nejzajímavějších rozšíření je „Album Washer“ vytvořený ve spolupráci se společností Gracenote. Tento add-on slouží k doplnění špatných nebo chybějících informací o skladbách (interpret, název skladby, album apod.) ve vaší knihovně. Běžně je toto rozšíření ke stažení za 3,99 dolarů (83 Kč), díky speciální akci si jej ale nyní můžete dočasně stáhnout jen za 99 centů (21 Kč).

 

Dalším novinkou ve Winampu 1.3 pro Android je možnost přesunutí aplikace na SD kartu (App2SD). Tato funkce, kterou ocení zejména uživatelé zařízení s malou interní pamětí, má ale jednu malou nevýhodu v podobě nefunkčních widgetů po přesunutí aplikace na paměťovou kartu.

Ani tím ale seznam změn v nové verzi nekončí. Winamp 1.3 dále nabídne podporu audio kodeku ALAC (pouze v placené Pro verzi), překlad uživatelského rozhraní do maďarštiny, vylepšená podpora zařízení s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich a zdokonalené vyhledávání a notifikace v SHOUTcast. Opraveno bylo samozřejmě také velké množství menších chyb.

Několik dní po této verzi byla vydána verze 1.3.1, která přináší opravu chyby při spouštění na Androidu 2.1, opravu padání widgetu a vylepšení stability při přehrávání SHOUTcast rádií.

Winamp pro Android si můžete stáhnout z Google Play Store, k dispozici je bezplatná i placená verze:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: winamp blog

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here