WhatsApp používá více než 700 milionů aktivních uživatelů

0

whatsapplogo

Facebook dokáže soupeřit výborně se svou potencionální konkurencí v rámci IT světa. Dalo by se říci, že lidé z Facebooku dokáží určit v pravý čas projekty, které dosáhnou v budoucnu větší základny uživatelů než jejich sociální síť. Není proto divu, že se Facebook nebojí za tyto projekty utratit miliardy. Můžeme z poslední doby vzpomenout dvě velmi úspěšné akvizice, kdy se pod křídla Facebooku zařadily Instagram a WhatsApp. Obě aplikace se v posledních letech těší velké popularitě uživatelů, a jejich členská základna roste mnohonásobně rychleji než u Facebooku.

Podle posledních informací kecálek WhatsApp využívá pro komunikaci měsíčně více než 700 milionů aktivních uživatelů měsíčně. Pro srovnání nových 100 milionů uživatelů se připojilo během posledních 4 měsíců, v srpnu WhatsApp měl 600 milionů aktivních uživatelů. Jak se podle posledních známých dát zdá, plní se očekávání Marka Zuckerberga, který loni předpověděl službě WhatsApp brzkou miliardu uživatelů.

S přibývajícím počtem uživatelů Facebook věnuje větší pozornost právě této aplikaci a neustále pracuje na jejím vylepšení. Například na konci loňského roku byla aplikace vybavena pokročilou šifrovací technologií, pro zvýšení bezpečnosti soukromí uživatelů.

 


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: androidauthority.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here