Vyšla finální verze CyanogenMODu 10 postaveného na Android 4.1 Jelly Bean

1

Skoro přesně měsíc po takřka stabilním druhém měsíčním vydání jsme se dneska konečně dočkali uvedení finální verze 10 verze oblíbeného CyanogenMODu, postavené na Androidu 4.1 Jelly Bean, pro první telefony.

Prozatím první stabilní vydání dostupné pouze pro několik málo zařízení, jako řadu Samsung Galaxy, HTC One XL, Motorolu Xoom a LG Optimus Black, v několika příštích hodinách bychom se nicméně měli dočkat buildů pro dlouhou řadu dalších telefonů. Celkově by finální verze měla být dostupné nejméně pro všechny, pro které se objevovali noční a měsíční sestavení.

Nová stabilní verze nabídne oproti staršímu CyanogenMODu 9 nejen aktualizovaný základ, kterým je nově Android 4.1 Jelly Bean, ale také řádku vlastních nových vychytávek. Dočkáme se v něm například vlastního souborového manažeru nebo módu rozšířené obrazovky.

A i do budoucna se máme na co těšit. Vzhledem k nedávnému vydání prvních aktualizací na Android 4.2 Jelly Bean pro Nexus zařízení se dá totiž předpokládat, že CyanogenMOD brzy změní základ a začne pracovat na nejnovějším Androidu 4.2 Jelly Bean.

Jako všechny předchozí, i aktuální verzi CM10 stáhnete tradičně na této stránce.

Zdroj: androidcentral

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here