Výprodejová sezóna je tady! Nenechte se nachytat

3

Výprodej je magické slovíčko, které dokáže otevřít nejednu peněženku. Každý rád ušetří a pořídí si některý z výrobků za zlomek ceny, nejinak je tomu i u elektroniky. Zde však musí být nakupující velmi ostražití, obchodníci se snaží vyprodat většinou starší zařízení, které jim zabírají cenné místo ve skladech.

Za zlomek ceny se tak dá získat loňská či letošní vlajková loď nejednoho výrobce, ale i zde však musí být kupující ostražití. Prodejci se snaží využít neznalosti nakupujících, a do výprodejových akcí dokáží zařadit i 5 let staré přístroje.

V nabídce Maxi Výprodeje eshopu alza.cz si největší slevu mezi smartphony s Androidem vysloužil model HTC Desire (Bravo) CZ (- 58%), kdy se oproti původní ceně 11 736,- aktuálně prodává za 4 839,-. (Tuto nabídku ocení nejvíce fanoušek značky HTC, který si tak může pořídit retro telefon do sbírky. Ostatním nedoporučujeme si jej koupit, jelikož se jedná o 5 let starý přístroj s Androidem 2.1 Eclair, dnes v podobné cenové nabídce pořídíte několikanásobně výkonnější přístroj s Androidem 4.4 KitKat)

I když je prodejce jiného názoru 🙂 HTC Desire je nadčasový komunikátor s obrovským displejem, bezkonkurenční funkční výbavou a nejnovější verzí operačního systému Android 2.1 Eclair. Svižný chod celého přístroje je zajištěn díky výkonnému procesoru s frekvencí 1 GHz a velkému množství dostupné operační paměti. Paměť pro ukládání uživatelských dat s kapacitou 512 MB je možné rozšířit až o dalších 32 GB díky paměťovým kartám microSDHC. Velkým tahákem novinky je také obrovský AMOLED displej s úhlopříčkou 3,7 palce, na které vykreslí vše ve velmi jemném rozlišení 480 x 800 bodů.

HTC Desire Alza

 

U Electroworldu pozapoměli aktualizovat popisky u zboží, zákazník si kupuje 32 GB verzi iPadu Air co má 16 GB interní paměti.

iPad elecroworld

Narazili jste také na absurdní věci ve výprodejích v rámci internetových prodejců. Jestliže ano dejte nám vědět do diskuze.

3 KOMENTÁŘE

  1. Na Alze u HTC Desire už mají napsáno,že prodej skončil a toto:„Nespolehlivý výrobek
    Toto zboží vykazuje zvýšenou míru nespolehlivosti. Před nákupem, prosím, zvažte výběr jiného modelu.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here