Výkonný ředitel LG údajně potvrdil další Nexus a pokračující spolupráci s Googlem

0

LG

Navzdory tomu, že u nás v České republice nejde o zrovna nejprodávanějšího a kvůli mnohým dřívějším problémům s aktualizacemi ani nejoblíbenějšího výrobce chytrých telefonů, tak z globálního pohledu je LG na trhu telefonů s Androidem rozhodně firmou s nemalým slovem.  A aby také ne, vedle toho, že jde o třetího největšího výrobce světa, je tato jihokorejská dvojka v současné době také dvorním výrobcem Google Nexus řady hardwaru.

A podle všeho bude tato, prozatím pro obě firmy zřejmě prospěšná, spolupráce pokračovat i v budoucnu. Po schůzce výkonného ředitele LG, Koo Bon-joon, s Larym Pagem z Googlu, ke kterému došlo minulý týden se konkrétně představitel LG nechal slyšet, že LG ve spolupráci s Googlem pracuje nejen na novém, blíže nespecifikovaném, Nexusu ale také na dalších, cituji „velkých a futuristických projektech“.

Bohužel jde jen o informace od zdrojů obeznámených se situací, takže v praxi jen o spekulace. Na druhou stranu ne až zas tak překvapivé, LG na trhu androidích telefonů opravdu roste, Nexus 4 byl přijat veskrze dobře a Googlu by se určitě nějaký loajální hardwarový výrobce, který není tak velký, aby si mohl dělat, co chce – třeba jako Samsung, určitě hodil.

Jak to ale nakonec je se nejspíše dozvíme až na za dva týdny začínající konferenci Google I/O. Právě na té bude totiž podle všeho představena nová generace Nexusů a dalšího hardwaru od Googlu.

Zdroj: talkandroid, aauthority

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here