Vyhrajte jeden ze 100 Galaxy Nexusů ve fotografické soutěži s Google+

8

Galaxy Nexus

Studujete vysokou školu, rádi fotíte a zároveň se poohlížíte po novém telefonu, třeba i Galaxy Nexusu? Tak to by se Vám mohla líbit nová soutěž, kterou zorganizoval Google ve spolupráci s londýnskou Saatchi Gallery ve které můžete vyhrát právě jeden ze 100 Galaxy Nexusů.

Stačí vyfotit až 8 neobyčejně povedených fotografií, umístit je do nové galerie s názvem „Google Photography Prize“ a veřejně je nasdílet s hashtagem jedné z kategorií. Poté zbývá jen vyplnit jednoduchý formulář a doufat, že se umístíte alespoň mezi 100 nejlepšími. Pokud by se Vám zadařilo opravdu hodně a dostali byste se mezi celkových 10 nejlepších, tak by se Vaše dílo dokonce objevilo i v londýnské Saatchi galerii a v případě absolutní výhry byste navíc dostali zdarma i kurz pro profesionálního fotografa.

Graf ceny produktu Samsung i9250 Galaxy Nexus poskytuje server Heureka.cz

Zdroj: google blogspot, google+ účet

8 KOMENTÁŘE

  1. Tohle nechápu. Opravdu si někdo myslí, že člověk, který získá absolutní výhru ve fotografické soutěži, potřebuje nějaký kurz? :-))

  2. Nečetli jste někdo celé pravidla? Jde mi o to, jestli se můžou nahrávat i HDR fotky (složenina ze tří různě exponovaných fotek…)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here