Vyhlášení výherce sluchátek Beats Tour

0

Monster Beats Tour

Na AndroidMarketu jsme nedávno spustili soutěž ve spolupráci se společností Smarty CZ, ve které jsme soutěžili o sluchátka Beats – konkrétně o model Tour. V soutěži se nám za 14 dnů trvání soutěže nahromadila spousta zájemců, kteří o sluchátka usilovali.

Nakonec soutěž doběhla dokonce – přesněji v pátek 1. 11. 2013 ve 23:59, kdy bylo možné naposledy odpovědět na naše otázky, popř. dát „like“ k FB stránce AndroidMarketu či Smarty CZ.

Všechny aktivity jsme zaznamenali a nyní nastává ta osudná chvíle, na kterou všichni čekali. Chvíle, ve které konečně vyhlásíme výherce těchto sluchátek.

Mimo jiné, spousty čtenářů určitě zajímají  i správné odpovědi na naše otázky, které jsme založili na základě našeho rozhovoru se společností Smarty CZ. Tady jsou!

1)      Kdo založil společnost Smarty CZ?

Jméno zakladatele společnosti Smarty.cz, který vlastní i jediný značkový obchod HTC v EU.

–          Ing. Petr Syrůček

2)      Nejprodávanější telefony na Smarty CZ?

Prosím, napište značky telefonů, které se u společnosti Smarty nejvíce prodávají.  

–          Samsung, Apple, HTC

3)      Klientská centra Smarty

Pod jakým názvem můžeme najít v ČR klientská centra Smarty.cz?

–          Kiboon O2

 

Nyní Vás ale nebudeme již ničím napínat, jdeme vyhlásit vítěze.

Výhercem sluchátek Beats Tour se stává pan Vojtěch Pavelka, který sluchátka získal se svým unikátním ID 2004. Gratulujeme! Tento výherce byl již kontaktován na mail, prosíme jej tedy, aby nás co nejdříve kontaktoval zpět.

Pokud Vám štěstí v této soutěži nepřálo – nezoufejte. V redakci se totiž snažíme o to, abychom mohli i Vám ostatním nabídnout další zajímavé ceny, o které si budete moci zasoutěžit.

Ještě jednou gratulujeme!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here