Voděodolná firma Liquipel expanduje do nových zemí

0

liquipel

Společnost Liquipel nabízející aplikaci voděodolné úpravy pro takřka libovolné elektronické zařízení není žádnou převratnou novinkou. Poprvé se, spolu se svou spíše na výrobce zařízení zaměřenou konkurencí HzO, objevila již začátkem roku 2012 na CESu. Poté, o necelý rok později, na CESu letošním představila druhou generaci a nakonec včera, krátce před zahájením veletrhu MWC oznámila rozšíření dostupnosti.

Jak jsem již totiž zmínil v úvodu, tak Liquipel se na rozdíl od HzO zaměřuje na koncové uživatele. Nabízí tak aplikaci voděodolného povlaku na již vyrobená a prodaná zařízení. A vzhledem k tomu, že jde stále o relativně malou firmu, tak až doposud nabízela tuto službu pouze zákazníkům v USA.

To se však od včerejšího večera mění. Liquipel totiž poskytl licenci na proces firmám v Japonsku, Saudské Arábii, Spojených Arabských Emirátech, Kataru, Rusku, Uzbekistánu, Turecku, Nambii a jižní Africe.

Díky tomu bude již brzy technologie Liquipel, konkrétně její nedávno představená druhá generace, dostupná kromě ve Spojených státech, také ve všech výše zmíněných zemích. To samozřejmě znamená, že pro nás, v České republice, se prozatím nic nemění. Je však nutné podotknout, že pokud bude prvotní expanze úspěšná, tak můžeme počítat s tím, že bude pokračovat i do dalších zemí. Třeba i k našim sousedům do Německa nebo třeba i rovnou k nám, do České republiky.

Vzhledem k tomu, že v uvedených zemích navíc nejde o dceřiné společnosti Liquipelu, ale téměř náhodné firmy, které si prostě jen zakoupili licenci, tak otázka, kdy se k nám produkt dostane, závisí v  jen na tom, kdy si někdo u nás někdo uvědomí, že by se mu to mohlo vyplatit.

httpv://www.youtube.com/watch?v=u_1-riIi0cI

Zdroj: acentral

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here