Vodafone v říjnu láká hlavně na tarif Neomezeně a modely za korunu

1

Vodafone se rozhodl zákazníky nalákat hlavně na svůj tarif Neomezeně. Nabízí smlouvu na dva roky a k ní iPhone 4S nebo Galaxy S III za dotovanou cenu 1 korunu. Minimální měsíční plnění u tohoto tarifu je 2 177 Kč, což je u nás prozatím zdaleka nejlepší nabídka, máte-li zájem o jeden z těchto modelů.

Zvýhodnění platí na celý říjen a možnost využít ji mají jak nový tak stávající zákazníci a to i firemní. Pokud jste tedy zákazníkem Vodafone a máte možnost vybrat si nový telefon, určitě nabídka stojí za posouzení.

Apple iPhone 4S

iPhone je ze dvojice ten méně vybavený, nicméně i přesto, že se jedná o starší model, tak si určitě najde nové majitele. Displej telefonu je ve velikosti 3,5 palce a rozlišení 640 x 960 pixelů. Je poháněn procesorem Apple A5, což jsou dvě jádra o taktu 800 MHz. Operační paměť modelu má kapacitu pouhých 512 MB a vnitřní paměť 16 GB. Fotoaparát je vybaven rozlišením 8 megapixelů a kapacita baterie je slušných 1 432 mAh. Operačním systémem je iOS 5.1

Apple iPhone 4S

Samsung Galaxy S III

O dost výkonnější a rozměry větší model než iPhone 4S. Jihokorejský gigant vybavil svůj chytrý telefon displejem velkým 4,8 palce s rozlišením 720x 1 280 pixelů. Uvnitř najdeme čtyřjádrový procesor Exynos s taktem 1,4 Ghz. Operační paměť je standardní 1 GB a uživatelská paměť pěkných 16 GB.  Telefon je taktéž vybaven 8 megapixelovým fotoaparátem. O výdrž se stará baterie o kapacitě 2 100 mAh. Operačním systémem je Android 4.0.

Samsung Galaxy S III

Zdroj: mobilmania

1 komentář

  1. Některé „neveřejné“ tarify Neomezeně jsou od 1200Kč. Vodafon to má za 3299Kč na dva roky. Takže za ten mobil zaplatíte až 35 400Kč.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here