Vítězové soutěže Samsung Smart App 2012

0

Samsung vyhlásil vítěze soutěže Samsung Smart App 2012, které se mohli zúčastnit vývojáři z celého světa. Programátoři měli za úkol vytvořit aplikaci, která by přinášela zcela nové zážitky uživatelům chytrých telefonů řad GALAXY Note a GALAXY Tab.

Celá soutěž měla dvě kategorie, „Samsung Apps Super Apps“ a „Best S Pen Apps“, probíhala od května do září. V kategorii „Bestí S Pen Apps“ vybral vítěze panel odborných porotců, zatímco v kategorii „Samsung Apps Super Apps“ o vítězích rozhodli sami spotřebitelé tím, kolik stažení daných aplikací uskutečnili.

Hlavní cenu v kategorii „Best S Pen Apps“ vyhrála aplikace From Cheese vyvinutá italskou společností SpinVector. Tato aplikace využívá  stylusu S Pen  ve hře, jejímž principem je nalákat myš k sýru nakreslením cesty za vůní. Tato kreativní aplikace dostala mnoho pozitivních komentářů od porotců.

 from cheese from cheese from cheese


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 V kategorii „Samsung Apps Super Apps“ vyhrálo 60 nejstahovanějších aplikací pro telefony z řad GALAXY Note a GALAXY Tab. Mezi kterými byly aplikace jako Darts 3D, Multi Translator, Glow Hockey, C​o​l​o​r​i​n​g​ ​B​o​o​k​ ​HD, sGraph, Crack Your Screen HD, Sketch! a mnoho dalších.

Soutěž Samsung Smart App 2012 umožnila společnosti Samsung Electronics a vývojářům aplikací pracovat společně jako partneři s cílem posílit a podpořit růst ekosystému pro chytré telefony Samsung,  I nadále budeme různými způsoby aktivně podporovat vývojáře aplikací a očekáváme, že nové a unikátní aplikace obohatí uživatelské zkušenosti s chytrými telefony Samsung, řekl WonPyo Hong, výkonný viceprezident Media Solution Center, Samsung Electronics.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here