ViewSonic představil dual-SIM telefon a Tablet

0

I přestože MWC ještě nezačal, začínají se objevovat informace o nových zařízeních. Například firma ViewSonic dnes představila dvě nová zařízení, a obě vypadají opravdu dobře.

Viewpad 10 pro

Prvním je telefon V350, který je zajímavý hlavně skutečností, že dokáže využít dvě SIM zároveň. Ani hardwarové stránce nejde o špatný kousek, 3,5 HVGA (480×320) kapacitní displej, 5MPx zadní kamera, WiFi, Bluetooth, aGPS a microSD slot. Celý telefon bude pohánět android 2.2, jaký procesor, či velikost RAM zatím nevíme, ale osobně očekávám nějaký níže taktovaný Snapdragon.

Druhým je tablet Viewpad pro 10. Ten je také poměrně zajímavý, nabízí totiž dual-boot, konkrétně na něm bude předinstalován android 2.2 a Windows 7 Professional. Zde se mi zdá trochu škoda androidu 2.2, přeci jen, kdyby měl spíše honeycomb bylo by to o třídu lepší. Jinak se jedná o poměrně výkonný kousek, displej má při 10′ rozlišení 1024×600 a procesor bude postavený na nové Oak Trail platformě od Intelu. Bližší specifikace se, stejně jako u telefonu, dozvíme až na MWC.
Zdroj: Pocketnow

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here