Video: Unikl Android 4.3 pro Samsung Galaxy S4 a Note II

0

Galaxy S4 4.3 sammobile

Pokud patříte mezi naše pravidelné čtenáře, určitě víte, že Samsung by měl letos na podzim vydat Android 4.3 Jelly Bean pro několik svých modelů. I tentokrát se však webu Sammobile podařilo získat nefinální sestavení ještě před oficiálním vydáním aktualizace. Díky tomu víme, jak bude chystaný update vypadat a jaké nové funkce či vylepšení přinese. Zkušení uživatelé si mohou dokonce daný firmware stáhnout a nainstalovat už nyní.

Na internetu se v uplynulých dnech objevila dvě sestavení Androidu 4.3 Jelly Bean pro smartphony od Samsungu. První z nich má označení I9505XXUEMI8 a je určeno pro vlajkovou loď Galaxy S4 (GT-I9505). Den poté uniklo také sestavení N7100XXUEMI6, které je určeno pro loňský tabletofon Samsung Galaxy Note II (GT-N7100).

http://www.youtube.com/watch?v=8Z8kwAeJDqE

V případě verze pro Galaxy S4 se dokonce můžete podívat na video, které představuje některé z novinek. Kromě menších změn v uživatelském rozhraní, jako například upravené softwarové klávesnici, přibyly v menu dvě nové ikonky: mobilní aplikace v Česku nedostupné služby Google Wallet a podniková aplikace Samsung Knox.

Většina změn se však udála „pod pokličkou“, protože Galaxy S4 je po nainstalování aktualizace údajně mnohem svižnější. Zlepšila se také kvalita displeje, a to zejména po stránce ostrosti textu a podání barev. Zároveň přibyl tzv. režim čtení (read mode) známý z tabletů od Samsungu, který upravuje nastavení displeje tak, aby vás pod dlouhém čtení textu co možná nejméně bolely oči. V tuto chvíli je ale funkce dostupná jen v několika aplikacích.

Podrobnější informace a odkazy ke stažení firmwaru naleznete na webu Sammobile v článcích o Galaxy S4 i Note 2.

zdroj: Sammobile

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here