Vendeta online dostupná pro Tegra 2 tablety

2

Na západ od nás velmi populární MMO-RPG Vendeta Online se po MacOS, Linuxu a Windowsu dočkala i klienta pro Android. Nejásejte však předčasně, hra má dvě poměrně důležité požadavky, zaprvé musíte mít Tegra 2 procesor a zadruhé musí mít vaše zařízení větší než 7′ displej. V konečném důsledku tak požadavky zatím splňuje pouze Motorola Xoom a Toshiba Folio.

Hra obsahuje nejen vše, co známe z velkých klientů, ale i pár věcí navíc.

  • Single-Player „Free Play“ mód: spřístupní se po dokončení tutiriálu a bude obsahovat jeden malý volný sektor, kde si budete moci procvičit letecké techniky a zarát si pár offline miniher
  • Trial verzi plného multiplayeru, buďto 16 hodin v kuse, nebo každý den jednu hodinu po dobu 16 dní. Předplatné poté stojí od 7 do 10 USD / měsíc
  • „Demo“ mód: Ukázka grafických schopností enginu

Hra si bude potřebovat stáhnout přibližně 500MB dat, takže s tím počítejte a pokud ji budete chtít vyzkoušet, buďte raději v dosahu WiFi, na samotné hraní pak však stačí běžné 3G sítě. Pokud náhodou vlastíne Tegra 2 tablet, stahujte za $0,99 zde.

2 KOMENTÁŘE

  1. Ono narvat 4 prsty do 4′ nebo do 10′ tabletu je rozdíl, na tom 4′ pro prsty nic neuvidíte, na tom 10′ Vám to bude jedno. A když ze hry nic nevidíte, je těžký jí hrát. I tak bych uvítal nějakou lite verzi pro klasické mobily.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here