V Brně začal jezdit Uber – máme pro Vás 300 Kč na první jízdu zdarma

0

Po Praze, kde byla služba spuštěna v roce 2014, je Brno druhým českým městem, kde zahajuje svůj provoz Uber Taxi. Díky aplikaci, která propojuje řidiče s cestujícími, mohou nyní i Brňané využívat Uber jak pro dopravu tak i pro přivýdělek. 

Aktuálně Uber funguje ve více než 500 městech 80 zemí světa. Celosvětově propojuje zhruba milion řidičů s miliardou cestujících prostřednictvím aplikace pro chytré telefony. Od roku 2014, kdy byla služba spuštěna v Praze, poskytuje i obyvatelům ČR pohodlný a efektivní způsob přepravy na jedno stisknutí tlačítka. O tom, že je aplikace mezi lidmi stále oblíbenější, svědčí i statistiky. Jen meziročně se v Praze zvýšil počet jízd o 160 %.

„Česká republika je pro Uber jedním z nejdůležitějších trhů ve střední a východní Evropě. Od našeho příchodu do Prahypřed dvěma lety vidíme neustálý růst zájmu jak ze strany cestujících, tak partnerských řidičů. V Česku chceme pokračovat v našich investicích a zlepšovat dopravu ve městech,” komentuje působení společnosti Tomáš Peťovský, generální ředitel Uberu pro Česko a Slovensko, a dodává: Brno bylo pro naši další expanzi jasnou volbou. Moravská metropole má z našeho pohledu velký potenciál. Jen za poslední tři měsíce jsme v Brně zaznamenali téměř 10 tisíc otevření naší aplikace, ačkoliv jsme zde ještě nepůsobili. To jen potvrzuje, že Brno je místem, kde jsou lidé velmi otevřeni inovacím a moderním produktům a Uber přesně takový typ služby je, dodává Tomáš Peťovský.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 UBER_aplikace_v_terenu_8 UBER_aplikace_v_terenu_4

Uber v Brně nasadí vozidla uberPOP

V Brně bude dostupná služba uberPOP, která nabízí čtyřdveřový sedan typu Škoda Fabia atp. V prvních dnech se počítá s delším dojezdovým časem než je běžných 5 minut v Praze. Uber bude přidávat další partnerské řidiče postupně s růstem počtu cestujících tak, aby zabezpečil, že auto přijede do pár minut od stisknutí tlačítka. Cena uberPOP bude v Brně stejná jako v Praze a skládá se ze základního jízdného („nástupní sazby“) ve výši 25 Kč, ceny za kilometr ve výši 9,90 Kč a ceny za minutu jízdy ve výši 3 Kč. Minimální jízdné je 55 Kč.

Po zadání promokódu AHOJBRNO do aplikace Uber uživatelé získají první jízdu v hodnotě do 300 Kč zdarma.  

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here