Unikly obrázky tří nových telefonů a tabletů HTC s Androidem

1

Na internet se dostaly fotky tří nových zařízení od taiwanského HTC. Jedná se o tablet HTC Puccini a dva telefony – HTC Holiday a HTC Rider. Všechny chystané novinky dostanou operační systém Google Android. Do Evropy se z nich dostane jen 3D telefon HTC River.

HTC Puccini

HTC Puccini bude 10″ tablet, který bude prodávat americký operátor AT&T. Půjde nejspíš o jedno z prvních zařízení tohoto operátora podporující technologii LTE. Nejspíš dostane Android 3.0 Honeycomb a podle názvu, který odkazuje na italského operního skladatele Giacomo Puccini, bude možná zaměřený na hudbu. Na americký trh se dostane v průběhu června.

HTC Holiday

O HTC Holiday toho víme ještě méně. Bude se stejně jako Puccini prodávat u AT&T a jde o nástupce HTC Aria, dokonce se spekuluje o názvu Aria 2 nebo Aria S. Pravděpodobně půjde o 4G telefon, možná bude dokonce podporovat LTE.

HTC Rider

Posledním fotka se týká telefonu HTC Rider. Velmi nekvalitní fotky tohoto telefonu se už jednou na internetu objevily, známe také některé technické údaje: 1.2GHz dvoujádrový procesor, 4,3-palcový 3D displej (QHD rozlišení), 1GB RAM, nahrávání 2D a 3D videa (1080p). HTC Rider se začne prodávat v Korei nebo jinde v Asii, jestli se dostane také do Evropy není jisté. Doufejme však, že ano. Každopádně půjde o neamerickou verzi HTC Evo 3D.

zdroj: pocketnow.com

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here