Uniklý Android 4.1 Jelly Bean pro Samsung Galaxy Beam

3

Samsung Galaxy Beam

Jedním ze zařízení, které by se mělo brzy dočkat vydání oficiální aktualizace na Jelly Bean, je Samsung Galaxy Beam. Tento smartphone představený na začátku loňského roku zaujme zejména vestavěným dataprojektorem, který je opravdovou raritou.

Galaxy Beam se na trhu objevil s Androidem 2.3 Gingerbread a od té doby se nedočkal žádné větší softwarové aktualizace. Znamená to tedy, že Samsung při updatu úplně přeskočí Ice Cream Sandwich (4.0) a smartphone dostane rovnou Jelly Bean (4.1).

Na internet tento týden unikla testovací verze Androidu 4.1.2 Jelly Bean pro Samsung Galaxy Beam. Jedná se o oficiální update od Samsungu, který však ještě není určen pro veřejné vydání. Vzhledem k tomu, že korejský výrobce testuje firmware už od května letošního roku, dočkáme se nejspíš vydání Jelly Beanu během prázdnin.

Pokud se vám však nechce čekat, můžete si už nyní do svého Galaxy Beamu stáhnout nefinální verzi firmwaru, kterou publikoval web Sammobile. Odkaz ke stažení i návod na instalaci přes nástroj Odin naleznete v tomto článku (anglicky).

zdroj: Sammobile

3 KOMENTÁŘE

  1. Dnes jsem nainstaloval a nebeha vubec spatne. Samozrejme to neni takova rychlost jako u SIIi nebo lepsich, ale i tak v pohode. Muzu doporucit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here