Unikl Android 4.3 pro Samsung Galaxy S III

0

Galaxy S3 Android 4.3 leak1

Na internet unikl dosud nevydaný Android 4.3 Jelly Bean určený pro mezinárodní verzi Samsungu Galaxy S3 (GT-I9300).  Sestavení má označení I9300XXUGMJ9 a zkušenější uživatelé si jej mohou nainstalovat do svého smartphonu už nyní. Oficiální vydání aktualizace je plánováno na listopad či prosinec letošního roku.

Podle webu Sammobile bylo v uniklém sestavení zcela přepracováno uživatelské rozhraní TouchWiz, ale launcher a widgety zůstaly stejné jako v Androidu 4.1.2. I přesto však v Androidu 4.3 najdete mnoho prvků známých z Galaxy S4 nebo Galaxy Note 3, jako napřklad menu Nastavení uspořádané do záložek.

Nesmíme však zapomenout, že jde stále jen o testovací verzi, takže ve finálním sestavení bude jistě mnohem více změn. Web Sammobile uvádí, že uniklé sestavení je velmi stabilní a vhodné i pro každodenní používání. Instalaci však doporučujeme provádět jen zkušenějším uživatelům. Odkaz ke stažení a návod k instalaci přes program Odin naleznete zde (anglicky).

Galaxy S3 Android 4.3 leak2

zdroj: Sammobile via Phone Arena

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here