Tumblr pro Android se dočkal lepší podpory GIFů, režimu na šířku a dalších novinek

0

Oficiální aplikace blogovací a sociální sítě Tumblr se minulý týden dočkala aktualizace na verzi 3.5.1.02, která přináší několik významných novinek.

tumblr 2

 

První novinkou je možnost používání aplikace při zobrazení na šířku (tzv. landscape mód), což ocení zejména majitelé tabletů a smartphonů s velkými displeji. Vylepšena byla také podpora obrázků ve formátu GIF, které jsou jedním z nejpoužívanějších formátů na Tumblr. Zatímco dosud bylo nutné animovaný obrázek nejprve rozkliknout, v poslední verzi aplikaci se GIF přehrává automaticky na hlavní obrazovce.

Úplnou novinkou v Tumblr pro Android je možnost vytváření Photosets, tedy série fotografií, kterou je možno přidat do jednoho příspěvku. Photosets sice v Tumblr najdeme už od nepaměti, ale mobilní aplikace dosud neumožňovala jejich vytváření. Poslední novinkou po aktualizaci je možnost dvojitého kliknutí na obrázek, kterým provedete jeho přiblížení nebo oddálení.

Navrch vývojáři podle očekávání přidali opravu nejrůznějších chyb v aplikaci. Tumblr pro Android si můžete bezplatně stáhnout z Google Play Store:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

via Tumblr

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here