Trendy Entertainment oznámilo Dungeon Defenders 2, přijde i ve verzi pro Android

1

dungeonDefenders

Jen málo her mělo na Android jako platformu takový dopad, jako první díl Dungeon Defenders. Šlo totiž o úplně první titul postavený na mobilní verzi dospělého Unreal Enginu, který s trochou nadsázky vysílal do světa zprávu, že Android již dostatečně vyspěl a že se nejen na iOS, ale i na něj vyplatí dělat velké hry.

Samotná hra, ačkoliv díky problémům s výkonem na slabších zařízeních a vyšší cenně zprvu nikterak výrazně úspěšná, časem prorazila a dostala se takřka na všechny větší platformy platformy, včetně počítačů, Xboxu a PS3. Časem sice kvůli problémům s poskytovatelem online řešení z Google Play zmizela, nicméně na jejím celkovém úspěchu to již nic nezměnilo.

Nebylo tak žádným velkým překvapením, když společnost dnes ráno oznámila práce na pokračování – Dungeon Defenders 2. Stejně jako první díl, i sequel bude dostupný na poměrně velkém počtu platforem, potvrzeny byly konkrétně verze pro iOS, Android, PC, MacOSX a ChromeOS.

Na rozdíl od prvního dílu bude dvojka navíc hned od vydání dostupná zdarma. Cenou za to samozřejmě budou přítomné mikrotransakce, které by ovšem, alespoň dle slov tvůrců, neměli ze hry udělat pay-to-win záležitost.

Nový díl by měl přinést také zbrusu nový kompetitivní režim, ve kterém budete moci poměřit síly se svými kamarády, s kterými jinak spolupracujete, a spoustu nového obsahu do klasické kooperační kampaně. Ta by měla být naopak poměrně věrná dílu prvnímu, půjde tedy o zase takovou kombinaci akčního RPG a tower defence.

httpv://www.youtube.com/watch?v=7IsiNqgJO2Q&feature=player_embedded

Zdroj: droidgamers, IGN

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here