TravelCard – kartička, co dobije baterii vašeho smartphonu

0

Nápaditého příslušenství není nikdy dost, a to především pokud nějakým způsobem dokáže pomoct zvýšit nepříliš dlouhou výdrž baterií našich smartphonů. Na KickStarteru se nedávno objevil další zajímavý projekt: externí baterie (tzv. power banka) s názvem TravelCard, která svou výškou a šířkou přesně odpovídá kreditní kartě. To znamená, že v kombinaci s tloušťkou jen 4,77 mm a hmotností 56,7 gramu se tento užitečný pomocník vejde do běžné peněženky.

TravelCard 1

TravelCard má kapacitu 1 300 mAh, takže dokáže většinu dnešních smartphonů nabít o více než polovinu. Podle výrobce by kartička měla zajistit průměrně 5 hodin hovoru, 4,5 hodiny surfování na internetu či 98 hodin v pohotovostním režimu. Dobití baterie vašeho smartphonu o celých 1 300 mAh by mělo trvat 32 minut, samotný akumulátor ukrytý v TravelCard se plně nabije za 75 minut.

Kabel je schovaný v kartičce, takže při přenášení nikde nepřekáží. Výhodou je také světelná dioda indikující nabíjení. TravelCard je vyrobena z hliníkové slitiny, která je běžně používána například v leteckém průmyslu. Zájemci mají na výběr z několika barevných provdení, konkrétně z bílého, černého, stříbrného a modrého.

V nabídce je verze s micro USB nebo konektorem Lightning kompatibilním se zařízeními od Applu. Dvě nejlevnější možnosti získání TravelCard byly na KickStarteru už vyčerpány, v době psaní článku stála 40 dolarů, v přepočtu necelých 790 Kč. Později mimo KickStarter by měla být TravelCard ještě o pět dolarů dražší.

TravelCard 2

TravelCard 3

zdroj: KickStarter via Phone Arena

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here