Titanium Backup 5.7.1 – podpora Androidu 4.2, vylepšené zálohování a další novinky

0

Další aplikací pro Android, která byla v uplynulých dnech aktualizována, je oblíbený Titanium Backup. Nová verze 5.7.1 přináší několik vylepšení, na které se v následujícím článku podíváme.

První novinkou je podpora Androidu 4.2 Jelly Bean. Titanium Backup tak nyní mohou bez problémů používat také uživatelé některých Nexusů, které už dostali aktualizaci na nejnověšjí verzi operačního systému od Googlu. Vývojáři však upozorňují, že v tuto chvíli ještě není dostupná podpora více účtů na tabletech s Androidem 4.2.

Titanium Backup 5.7.1 přináší také možnost hromadného zálohování systémových aplikací. Tuto funkci je možno nastavit pomocí nové volby „Exclude system APKs“. Pokud budete aplikace zálohovat do souboru update.zip, bylo zálohování systémových aplikací defaultně vypnut, v nastavení je však možné jej znovu zapnout. Nejde však o jediné vylepšení, které se záloha update.zip dočkala.

Vvýojáři také opravili některé menší chyby a vylepšili překlady aplikace. Titanium Backup pro Android je možné zdarma stáhnout z Google Play Store. Nezapomeňte však, že pro využití pokročilých funkcí (včetně zmíněného vytváření souborů „update.zip“) je nutné stáhnout také placený klíč pro odemknutí verze Pro.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-applogo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here