Tip na smartphone za tisícovku

0

Vodafone Smart Mini

Během letošních prázdnin se objevil v nabídce Vodafonu smartphone Smart Mini za necelé 2000 Kč, jenž je určen hlavně méně náročným uživatelům a tomu i odpovídá cena.

vodafone mini

S přicházejícím podzimem Vodafone zlevnil tento model na nedotovaných 1777 Kč a zároveň nabízí tento model v kombinaci s předplacenou přednabitou (500Kč) kartou se vším všudy za 1577 Kč. Při koupi tohoto balíčku Vás pak přístroj vyjde na 1077 Kč. Máte-li zájem o tuto nabídku pak si pospěšte Vodafone má v nabídce 300 sad, bohužel se na tento balíček nevztahuje 30 denní záruka spokojenosti.

Přístroj disponuje 3,5″ displejem o rozlišení 480 x 320 pixelů, jednojádrovým procesorem MediaTek MT6575 taktovaným na 1 GHz, 512MB RAM a 4GB vnitřní pamětí, kterou lze dále rozšířit pomocí slotu na micro SD karty. Konektivitu zajišťují technologie HSDPA (3G), Wi-Fi, Bluetooth 4.0 a GPS.

Nechybí ani 2mpx zadní fotoaparát bez blesku i autofokusu, který však alespoň umí nahrávat videa ve VGA rozlišení. Nabídka senzorů zahrnuje proximity, akcelerometr a senzor okolního osvětlení. Použitá baterie o kapacitě 1 400 mAh by podle výrobce měla zajistit výdrž až 7 hodin hovoru. Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean.

Zdroj: vodafone.czmobilmania.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here