The Croods: trailer s ukázkou hraní

0

The Croods

Rovio ve spolupráci s Dreamworks minulý týden ohlásili vydání nové hry The Croods. Dnes vývojáři uvolnili první herní trailer, díky kterému můžeme vidět, že se ve hře nebudou řešit různé hádanky či zápasit s fyzikálními zákony, jak jsme ve hrách od Rovia zvyklí. Hra bude založena na virtuálním světě, který vychází  ze stejnojmenného filmu, ten se chystá do kin 21.března.

Teď už tak víme kdo všechno do rodiny Croodsových vlastně patří? Těší se na vás autoritativní taťka Grug se svou zásadovou, podobně drsně laděnou ženou Uggou a s třemi svéráznými dětmi: nejmladší čtyřletou uličnicí Sandy, rebelující puberťačkou Iškou a devítiletým Thunkem, který by si přál být skvělým lovcem jako jeho otec, ale zatím mu k naplnění snu toho dost chybí…

Součástí této jedinečné prehistorické rodinky je i babi, Grugova pravěká a trochu divoká tchyně. A navíc se ke Croodsům ještě připojí Boy, okouzlující mladík, který má na svém kontě některé skvělé objevy – například oheň nebo boty. A tak se Boy stává tím, kdo Croodsovým představí nové možnosti a nový svět. V něm ovšem čekají i další podivuhodní tvorové.

Někteří jsou roztomilými mazlíčky a jiní zase nejdou pro ránu nebo pěkný kousanec daleko. Ostatně už jejich jména něco naznačují: Krokoštěně, Myšlon, Bouchač, Pásek, Pštrovce nebo Medvědí sova. .

Croodsovi čeká největší dobrodružství jejich života a vy jej budete moci prožít přímo na displeji vašeho Androidu 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here