Tesco Mobile představí své tarify příští týden

1

tesco mobile sim

Už v lednu jsme vás informovali o pravděpodobném příchodu nového virtuálního operátora Tesco Mobile. Po několika měsících čekání, během kterých se v České republice objevilo několik dalších virtuálů, jsme se nakonec téměř dočkali. Na Twitteru se objevil údajný oficiální účet s názvem Tesco Mobile ČR, který nás informuje o tom, že už příští týden v pondělí představí operátor svou nabídku tarifů.

Na zmíněném twitterovém účtu najdeme také obecnou informaci, že Tesco Mobile je „virtuální mobilní operátor nabízející jednoduché a srozumitelné služby s vysokou kvalitou za výhodnou cenu.“ Nechybí ani fotografie z ateliéru, podle které se za několik dnů objeví v televizi reklama propagující nového operátora.

Fyzickou síť bude virtuálovi poskytovat Telefónica O2, která dokonce vlastní ve společnosti poloviční podíl. Podrobnosti o českém Tesco Mobile zatím zůstávají tajemstvím, můžeme se však podívat na Slovensko, kde už Tesco provozuje mobilní služby delší dobu.

Slovenský Tesco Mobile nabízí jak předplacenou kartu, tak paušál. Cena volání je 0,01 eur (0,26 Kč) do vlastní sítě a 0,10 eur (2,58 Kč) do ostatních sítí. SMS zprávy mohou uživatelé posílat za 0,05 eur (1,29 Kč) a měsíční balíček mobilního internetu s 500 MB dat stojí 5 eur (129 Kč).

Pro majitele Tesco Clubcard navíc operátor přichystal zajímavé bonusy, jako například dvojnásobek dobitého kreditu (u předplacené karty), volání v rámci sítě Tesco Mobile zdarma nebo body navíc do věrnostního programu Clubcard. Nabídku slovenského Tesco Mobile si můžete detailně prohlédnout sami na oficiálních stránkách.

via Mobilmania

 

1 komentář

 1. Tuto reakci beru spise jako snahu, o rozmelneni trhu a znepřehlednění před příchodem nového, nikoli pouze fiktivního operátora.
  Majitel sítě založí několik nových, skvělých operátorů, i když je to porad to samé, před příchodem konečně konkurence. Alespoň trochu upravily ceny, moc se jim nechce.:-)
  Tím zneprehledni, zahlti trh novými operátory. Proc by jste něco nového hledaly a někam prechazely když už to mate že. A je jich tu tolik ze se v tom ani prase nevyzna.
  Konkurence by byla dobrá , nebýt to jedna firma. A novy operátor? Ten nadává na stát, říká si kam sem se to dostal. A jediné co mu zbyde, tak pro úzký kroužek zajímajících se lidi,
  Mediálně vyhrožuje statu , ze odstoupí od vyhrané aukce fregvenčniho pásma, pokud mu neumožní alespoň do konce roku vstoupit na trh.
  Je to skfjeli. Zatancujeme si Tes Co 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here